576
5 دقیقه

تعیین جنسیت دختر

تعیین جنسیت دختر

امروزه خیلی از والدین دنبال تعیین جنسیت جنین هستند. در ایران بیشتر دنبال پسرزایی هستند. در این بین والدینی هم هستند که به داشتن فرزند دختر علاقه مند هستند و می خواهند شانس دختر زایی را در اقدام خود افزایش دهند، اما واقعیت امر این است که این روش ها تنها احتمال باردار شدن دختر را افزایش می دهد و روش تضمینی و مطمعن نیست.

چیکار کنم بچم دختر بشه؟

۱) تعیین تاریخ دقیق تخمک گذاری مادر به منظور افزایش شانس دختردار شدن:

به عنوان خانمی که قصد به دنیا آوردن نوزاد دختری را دارید، به یاد داشته باشید که بهترین راه برای دستیابی به روز دقیق تخمک گذاری، رسم کردن نمودار تاریخ قاعدگی با دقت زیاد و استفاده از اپلیکیشن روز شمار تخمک گذاری است.

تحقیقات بسیاری از پزشکان متخصص زنان و زایمان نشان می دهد که زمان تخمک گذاری از روز ۱۴ سیکل قاعدگی هر زنی آغاز می شود.
از آن جایی که برای بسیاری از زنان، این چرخه بین ۲۱ الی ۳۵ روز طول می کشد، از این رو، بهترین راه برای پیش بینی دقیق زمان تخمک گذاری رسم کردن نمودار چرخه قاعدگی یا پریود خواهد بود.

برخی از راه های علمی دیگری هم برای پیگیری زمان تخمک گذاری که میتوانید در ۵ روش تعیین روز دقیق تخمک گذاری به طور کامل با آنها آشنا شوید:
– چک کردن قوام مخاط دهانه رحم
– یادداشت نمودن دمای پایه بدن به طور روزانه هم یکی دیگر از این روش هاست
در نهایت، زن و شوهر می توانند با داشتن آگاهی کافی از روز دقیق تخمک گذاری در بدن خود، تعیین جنسیت دختر آینده خود را تعیین نموده و شانس خود را برای داشتن یک دختر بچه افزایش دهند.

دختر دار شدن

۲) داشتن رابطه جنسی ۲ الی ۳ روز قبل از آغاز زمان دقیق تخمک گذاری:

به یاد داشته باشید که اسپرم مردان بسیار قوی تر از تخمک زنان است، به همین دلیل اسپرم مردان می تواند در رحم برای مدت زمان طولانی تری زنده بماند و زمان کافی برای انجام عمل لقاح را داشته باشد.

به همین دلایل، داشتن رابطه جنسی چند روز قبل از زمان تخمک گذاری در بدن زنان، به اسپرم کمک می کند تا با شنا کردن آهسته خود را به تخمک رسانده و آن را در لوله های فالوپ بارور کند.

به عنوان خانمی که قصدت عیین جنسیت دختر و به دنیا آوردن نوزاد دختری را دارید، به یاد داشته باشید که برای دختر شدن جنین، رابطه جنسی باید چند روز قبل از تخمک گذاری او انجام شود و سپس، حدود ۲ تا ۳ روز (یعنی در زمان تخمک گذاری بدن مادر) متوقف گردد.

از آن جایی که تخمک زن می تواند در مهبل (واژن) برای ۲۴ ساعت زنده بماند، در زمان تخمک گذاری بدن مادر نیز انعطاف پذیر بوده وبرای ملاقات اسپرم و تخمک بسیار آماده خواهد بود.


 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست