چه کسانی کاندید لابیاپلاستی هستند؟

با سلام دوستان عزیز دکتر زهرا غلامی هستم.

ناحیه تناسلی در خانم ها به دلایل مختلفی می تونه دچار تغییر بشه مثل:

  • افزایش سن
  • کاهش وزن
  • زایمان
  • ورزش های سنگین و ژنتیک

که باعث تغییر ظاهر و افتادگی پوست ناحیه تناسلی پرینه و شلی و چروک شدن پوست لابیا ها بشه.

عمل های زیبایی متعددی برای جبران این تغییرات پیشنهاد می شه مثل واژینوپلاستی و پرینورافی و لیفت با نخ که برای برطرف کردن شلی و افتادگی پوست پرینه و افتادگی عضلات کف لگن کاربرد دارد.

عمل های فیس لیفت ناحیه تناسلی مثل:

  • مونس پلاستی
  • لابیا ماژور پلاستی
  • لابیا مینور پلاستی

که برای بهبود ظاهر ناحیه تناسلی استفاده می شود و برای پر کردن چروک های لابیا ماژور می توانیم از فیلرها مثل: ژل، چربی، پلاسما ژل یا چربی مصنوعی استفاده کنیم.

شما می توانید برای مشاوره جهت انجام عمل لابیاپلاستی با شماره های ۰۹۰۲۲۰۹۹۳۳۶ و ۳۳۳۴۸۱۹۷-۰۲۳ مطب خانم دکتر زهرا غلامی در سمنان تماس بگیرید.
و سوالات خودتان را در این رابطه به صورت کاملا رایگان بپرسید.

همه چیز درباره لابیاپلاستی

ناحیه تناسلی در خانم ها اشکال متفاوتی داره و برای شکل های گوناگون میتونه حالت طبیعی داشته باشه.

افرادی کاندید لابیاپلاستی و یا جراحی زیبایی هستند که لابیا تیره و یا لابیا های نامتقارن و بزرگی دارن و یا به دلیل بزرگ بودن لابیا در هنگام رابطه جنسی و یا ورزش اذیت میشن و یا به دنبال بارداری های متعدد دچار شلی ناحیه پوست تناسلی و افتادگی و بزرگی لابیا شدن.

مهمترین تاثیر مثبت لابیاپلاستی افزایش اعتماد به نفس در هنگام رابطه جنسی و بر خلاف باور عمومی این عمل کاهش میل جنسی را در خانم ها به همراه نداره و این عمل به صورت سرپایی و به بی حسی موضعی انجام می شود.

آیا همزمان با انجام عمل لابیاپلاستی امکان سایر جراحی ها مثل واژینوپلاستی (تنگ کردن واژن) وجود دارد؟

همزمان با انجام عمل لابیاپلاستی امکان سایر جراحی ها مثل واژینوپلاستی (تنگ کردن واژن) وجود دارد. ولی اگر وسعت بهتره است برای تزریق فیلر مثل: ژل و چربی حدود ۴۰ تا  ۵۰ روز صبر کنید.

امکان لابیاپلاستی موقع زایمان سزارین وجود دارد؟

به دلیل اینکگه همزان با زایمان طبیعی و سزارین عروق لگن و واژن پرخون هست، لابیا ها تورم دارن حین زایمان و سزارین نباید جراحی زیبایی صورت بگیرد و این عمل ها باید حدود ۶ ماه بعد انجام شود.

بعد از عمل لابیاپلاستی چه مدت زمانی برای استراحت نیاز است؟

اصولا عمل لابیاپلاستی به یک تا سه روز استراحت نیاز دارد و تا یک هفته هم استراحت نسبی و از انجام کارهای سنگین و ورزش و نزدیکی تا یک ماه باید خودداری کرد.

آیا بعد از عمل لابیاپلاستی جای اسکار (زخم) باقی می ماند؟

با توجه به نوع جراحی انجام شده اختمال جای ماندگاری جراحی در افراد مختلف متغییر است، با این حال اگر جراحی با روش صحیح و با مهرات کافی انجام شود احتمال ماندگاری اسکار بعد از عمل لابیاپلاستی بسیار کم است. به خصوص به روش های جراحی پلاستیک که نیاز به بخیه برای بستن برش های ایجاد شده هست، خوشبختانه این بخیه ها به گونه است که قابل جذب هستن و بعد از اتمام دوره نقاهت اصولا ردی از آنها به جای نخواهد ماند و ظاهر ناحیه تناسلی به صورت کاملا طبیعی باقی می ماند.

از چه روش های برای روشن سازی پوست ناحیه تناسلی استفاده می کنیم؟

برای روشن سازی پوست ناحیه تناسلی خیلی روش های مختلفی وجود ندارد، ابتدا بهتر است از داروها و کرم های موضعی و کربوکسی تراپی استفاده بشود تا پوست آمادگی لازم را پیدا بکند و در صورت نیاز بعد از اینکه پوست آماده شد با تنظیمات مناسب دستگاه از لیزر برای لایه برداری و روشن سازی پوست استفاده بشه. و توجه داشته باشید که اگر ابتدای کار بدون اینکه پوست آمادگی داشته باشد یا بیمار به صورت مناسب انتخان نشود و تنظیمات دستگاه به صورت صحیح انجام نگیرد خود لیزر می تواند باعث سوزاندن و عارضه دار شدن و تیرگی بیشتر شود.

شما می توانید برای مشاوره جهت انجام عمل لابیاپلاستی با شماره های ۰۹۰۲۲۰۹۹۳۳۶ و ۳۳۳۴۸۱۹۷-۰۲۳ مطب خانم دکتر زهرا غلامی در سمنان تماس بگیرید.
و سوالات خودتان را در این رابطه به صورت کاملا رایگان بپرسید.


 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست